Klub w obliczu możliwego spadku do klasy okręgowej

Długotrwała seria bez zwycięstw wpływa na nastroje w szatni. Ostatnia porażka była bolesna, zwłaszcza że drużyna zasłużyła na 3 punkty. Jednak cieszy trenera to, że piłkarze mimo trudności zachowują się odpowiedzialnie i ciężko pracują na treningach.

Sytuacja w tabeli mówi tyle, że na ten moment jesteśmy w strefie spadkowej tracąc 5 punktów do Orła Wałcz, który znajduje się w strefie barażowej . Do końca sezonu pozostało 5 kolejek, więc jest realna szansa na utrzymanie i na pewno zrobimy wszystko jako drużyna , żeby pozostać w 4 lidze – powiedział trener klubu, Paweł Andrzejewski.

Gdy przez tak długi czas nie odnosisz zwycięstwa to ciężko, żeby w szatni panowały dobre nastroje . Bardzo zabolała nas wszystkich ostatnia porażka bo zasłużyliśmy po piłkarsku na 3 punkty, zrobiliśmy w tym meczu wiele rzeczy dobrze, byliśmy zdecydowanie lepsi od rywala w kilku elementach piłki nożnej, a mimo to nie odnieśliśmy zwycięstwa – kontynuował trener.

Cieszy mnie to, że nasi piłkarze mimo tych niepowodzeń zachowują się w pełni odpowiedzialnie co było widoczne podczas dzisiejszego treningu, w którym ciężko pracowali – podkreślił trener Andrzejewski.

Możliwy spadek do klasy okręgowej jest dla nas dużym wyzwaniem, ale wierzymy w siebie i w nasze umiejętności. Wiemy, że przed nami ciężka praca, ale jesteśmy gotowi podjąć to wyzwanie i walczyć do końca – zakończył trener.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź więcej: