Madera: po takich meczach chcemy wyciągnąć jak najwięcej wniosków oraz pozytywów

W środowy wieczór na boisku przy Wojska Polskiego doszło do zaciętej rywalizacji pomiędzy drużynami MKS Odra Chojna a drugą drużyną Pogoni Szczecin w ramach Pucharu Polski ZZPN. Mimo zaciętej walki, to goście wyszli zwycięsko, pokonując Biało-Zielonych 4:0.

Kapitan drużyny MKS Odra Chojna, Eryk Mader, podkreślił, że od pierwszego gwizdka jego zespół skoncentrowany był na realizacji taktyki przygotowanej przez trenera.

– Od pierwszego gwizdka wyszliśmy skoncentrowani, chcieliśmy realizować taktykę, która została przygotowana przez trenera – powiedział Eryk Mader, który objął funkcję kapitana zespołu, podczas ostatniego meczu.

Pomimo trudności, jakie stawiał przeciwnik, pierwsza połowa meczu wyglądała obiecująco dla Odry. Trzymając się dyscypliny taktycznej, utrzymywali się w grze, tracąc niefortunnie jedną bramkę.

Niestety, w drugiej połowie siły drużyny zaczęły słabnąć. Małe błędy taktyczne i zmęczenie przyczyniły się do straty kolejnych trzech bramek.

-Po takich meczach chcemy wyciągnąć jak najwięcej wniosków oraz pozytywów, które zaprocentują w przyszłości,” kontynuował Mader. “Na treningach drużyna ciężko pracuje, każdy daje z siebie maksa, lecz kontuzje oraz częsta częstotliwość grania co 3 dni zaczynają być odczuwalne u zawodników. – dodaje Madera.

Mimo porażki, zawodnicy MKS Odry Chojna nie poddają się.

-Patrzymy w przyszłość z podniesioną głową i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby utrzymać nasz klub w rozgrywkach IV ligi – zapewnił Mader.

MKS Odra Chojna wychodzi z podniesioną głową z tej rywalizacji, gotowa na kolejne wyzwania i z determinacją w sercach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź więcej: