Przegrana w Pucharze Polski

Dzisiejszy wieczór przyniósł niefortunny rezultat dla naszej drużyny. Mecz o Puchar Polski ZZPN zakończył się porażką Biało-Zielonych, którzy ulegli drużynie Dumy Pomorza 0-4.

Mimo świetnie rozegranej pierwszej połowy przez Odrę, to Pogoń okazała się silniejsza, trafiając do siatki. Po pierwszych 45 minutach na tablicy wynosił wynik 0-1 dla Pogoni. Druga połowa należała już wyraźniej do przeciwnika. Pogoń Szczecin zdobyła kolejne bramki w 49., 69. (z rzutu karnego) i 83. minucie (również z rzutu karnego).

Trener Pogoni, Paweł Cretti, podkreślił zaangażowanie naszych zawodników – Trzeba też oddać graczom Odry, że chcieli dzisiaj grać w piłkę. Nie nastawili się na obronę Częstochowy, tylko próbowali rozgrywać, budować akcje od własnej bramki. Za to należą im się słowa uznania.

Mimo że kończymy udział w tegorocznych rozgrywkach o Puchar Polski ZZPN na etapie 1/8 finału, jesteśmy dumni z determinacji i zaangażowania naszej drużyny. Teraz skupiamy się na kolejnych wyzwaniach i ciężkiej pracy na treningach, by osiągać jeszcze lepsze wyniki.

Skład MKS Odra Chojna: Malinowski – Madera, Panicz, Jędrasiak (77′ Nietreba), Młyński, Ceglarek, Różycki, Przybylski (46′ Gejdyk), Nagaj, Skóra (46′ Kapral-Tytyn), Kreft (88′ Kusiak)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź więcej: