Puchar Polski: Odra Chojna zmierzy się z drugą drużyną Pogoni Szczecin

Dzisiaj, 25 kwietnia, odbyło się losowanie par 1/8 finału Pucharu Polski. Nasza drużyna, Odra Chojna, ponownie stanęła naprzeciwko drugiej drużyny Pogoni Szczecin, tak jak miało to miejsce w ubiegłym roku -Przed nami bardzo intensywne dwa tygodnie, w których będziemy grać co trzy dni. Nasi piłkarze wykazują zadowolenie z tego powodu bo dla nich mecz to święto – mówi Paweł Andrzejewski, trener MKS Odra Chojna – Najważniejsze zadanie do wykonania w tym okresie to przygotowanie drużyny przede wszystkim w aspekcie fizycznym oraz mentalnym – dodaje.

Mecz odbędzie się 8 maja o godzinie 18:00, na naszym stadionie przy ul. Wojska Polskiego. Zapraszamy wszystkich kibiców do gorącego wsparcia naszej drużyny w tym ważnym spotkaniu!

– Jeśli chodzi o mecz w Pucharze Polski to cenimy klasę rywala. Pogoń Szczecin to zecydowanie top1 w naszym województwie. To zawsze dobre doświadczenie i wartość dodana móc zmierzyć się z drużyną z wyższej półki, a przede wszystkim inaczej funkcjonującą w życiu codziennym – komentuje trener.

luty 2023: W ramach Pucharu Polski ZZPN Odra Chojna rozegrała 1/16 finału, gdzie ich rywalem były rezerwy Pogoni Szczecin. Po pierwszych 45 minutach na tablicy widniał remis 1:1, a bramkę dla drużyny z Chojny zdobył Radosław Stasiak. W drugiej części spotkania goście strzelili dwie dodatkowe bramki, jedną z nich po rzucie karnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź więcej: