Turniej Pierwsza Piłka w Moryniu – Sukces Grupy Orlik Akademii Piłkarskiej Odra Chojna

W sobotę, 27 kwietnia, nasi utalentowani piłkarze z Grupy Orlik Akademii Piłkarskiej Odra Chojna wzięli udział w turnieju Pierwsza Piłka w Moryniu. To było niezwykłe wydarzenie, podczas którego nasi zawodnicy zaprezentowali się z jak najlepszej strony, pokazując wysoki poziom umiejętności piłkarskich.

W barwach biało-zielonych wystąpili: Kamil Jerzy, Miłosz Mamrot, Oskar Kuta, Antek Klisowski, Kuba Ferfet, Szymon Bondia, Olivier Kabat, Maciek Zygmunt, Kuba Gawron, Szymon Zdral, Fabian Andrzejewski, Olek Kozłowski, Sebastian Cirstean, Matvii Kozachenko, Volodymyr Bakhmetiev oraz Tymek Cieśla.

Nasi zawodnicy zagrali na naprawdę solidnym poziomie, imponując swoją determinacją i umiejętnościami piłkarskimi. Chcielibyśmy także podziękować naszym biało-zielonym rodzicom za regularne wsparcie naszych piłkarzy. Wasze zaangażowanie i wsparcie są niezwykle ważne dla naszych młodych sportowców!

Serdeczne podziękowania kierujemy również do UKS SP Morzycko Moryń za doskonałą organizację turnieju oraz pyszny poczęstunek. To dzięki Waszemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi nasza drużyna mogła wziąć udział w tak wspaniałym wydarzeniu.

Brawa dla naszych biało-zielonych piłkarzy za wspaniałą postawę i zaangażowanie na turnieju Pierwsza Piłka w Moryniu! Jesteśmy dumni z waszych osiągnięć i niezwykłej determinacji na boisku!

Biało-zieloni – zawsze zwyciężamy razem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź więcej: